لنز کلیپسی لیکی فیش‌آی، پلاریزه، ماکرو و واید Lieqi LQ-008

New product

لنز کلیپسی لیکی فیش‌آی، پلاریزه، ماکرو و واید Lieqi LQ-008 یک لنز قدرتمند با بدنه تمام آلومینیومی برای موبایل و تبلت و مناسب برای عکاسی میباشد.

موجود نیست
59,900 تومان

توضیحات

لنز کلیپسی لیکی فیش‌آی، پلاریزه، ماکرو و واید Lieqi LQ-008 یک لنز قدرتمند با بدنه تمام آلومینیومی برای موبایل و تبلت و مناسب برای عکاسی میباشد.

این لنز به راحتی بر روی تمامی گوشی ها نصب می شود. با این لنز گوشی خود را به یک دوربین حرفه ای تبدیل کنید.

- نصب راحت

- بدنه تمام آلومینیومی

- دارای چهار لنز فیش آی ، پلاریزه، ماکرو و واید

- دارای کیف

-کیفیت بسیار عالی

لنز ماکرو (Macro): یک لنز بسیار عالی برای فوکوس در فواصل نزدیک که دوربین های معمولی قادر با این حرکت نیستند. این لنز مناسب برای فاصله 10 میلیمتر تا 23 میلیمیتر می باشد.

لنز فیش آی (Fisheye): لنز فیش آی یا همان لنز چشم ماهی لنزهایی قدرتمند می باشند که عکس های زیبای شما را به صورت نیم کره ای ثبت می کند. عکس های لنز فیش آی به صورت 180 درجه ای می باشند.

لنز واید WIDE ANGLE: لنز واید لنزی است که تصاویر عریض شما را به راحتی و با بهترین کیفیت را در خاطرات شما ثبت می کند.

لنز پلاریزه (CPL): یک لنز بسیار حرفه ای برای گوشی شما که همانند یک عینک آفتابی می باشد. این لنز رنگ های واقعی تصاویر را به شما نشان می دهد. در واقع کار اصلی این لنز حذف تشعشعات نور در زاویه های خاص می باشد.

اطلاعات فنی

مشخصات فیزیکی

رنگ : مشکی
جنس : بدنه تمام آلومینیومی

نقد و نظرات

0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*

برچسب ها

محصولات مرتبط

78,000 تومان

لنز سوپر فیش آی با وسعت دید 235 درجه یکی از جدیدترین لنز های مخصوص گوشی ها موبایل می باشد. با استفاده از این لنز می توانید بهترین عکس های فانتزی و جالب را در آلبوم خاطرات خود ثبت کنید.

65,000 تومان

لنز کلیپسی موبایل لیکی سوپر واید ، ماکرو و فیش آی Lieqi LQ-003 یک لنز بسیار عالی برای عکاسی با بدنه تمام آلومینیومی با بهترین کیفیت و از شفاف ترین شیشه در عدسی ساخته شده است.

23,000 تومان

لنز کلیپسی موبایل لیکی واید ، ماکرو و فیش آی Lieqi LQ-001 لنزی بسیار عالی برای کسانی که به صورت حرفه ای عکاسی می کنند. عدسی این لنز از شیشه ای شفاف برخوردار می باشد. این لنز از مرغوب ترین مواد ساخته شده است.

69,000 تومان

لنز گوشی موبایل ماکرو واید LQ-025، یک لنز اضافی برای گوشی موبایل می باشد که با قرار گرفتن بر روی دوربین گوشی موبایل، کیفیت عکس های آن را چندین برابر می کند.