کیف هوشمند HTC One ME Dot View

New product

ویژگی های محصول

  1. با کیفیت
  2. با دوام
  3. زیبا و ظریف
  4. دارای پوشش ماتریسی
  5. سبک و کم وزن
موجود نیست
34,000 تومان

توضیحات

حتما برای شما هم این اتفاق افتاده است که به هنگام استفاده از گوشی موبایل یا وسایل کاربردی روزانه خود ناگهان این وسایل از دست شما رها شده و به زمین بیافتند یا به اجسامی سخت برخورد کنند. داشتن یک محافظ برای جلوگیری از ضربات می تواند مانع از صدمات جدی وارده به ابزارهای کاربردی روزانه شود. یکی از ابزارهایی که ممکن است به طور مداوم دچار صدمه و ضربه شوند گوشی های موبایل هستند. یقینا شما هم برای انتخاب یک محافظ برای گوشی خود معیار های خاصی در نظر دارید.معیار هایی از قبیل کارآمد بودن، زیبایی،مرغوبیت جنس و ضد ضربه بودن و غیره..

در بازار انواع مختلفی از ابزار های محافظ گوشی موجود می باشد اما این شما هستید که باید با توجه به خواسته های خود این ابزار را انتخاب کنید.برای مثال انواع قاب ها و گارد ها و همچنین کیف ها در بازار موجود اند و میتوانید از آنها استفاده نمایید تا مانع صدمات وارده به گوشی خود در اثر ضربات باشید.در عین حال گاهی این ابزار ها به گوشی شما زیبایی دو چندان می دهدو شما با توجه به انتظارات و علایق خود قادر به انتخاب آنها می باشد.

کیف هوشمند HTC One ME Dot View از جمله کیف های با کیفیت موجود در بازار می باشد که دارای بافتی بی نهایت ظریف و زیبا همچنین کم وزن و با دوام است.این محصول از مواد با کیفیت ساخته شده و هیچ محدودیتی در زمان استفاده از پرت ها ایجاد نمی کند.در ضمن کیف هوشمند HTC One ME Dot View دارای این قابلیت می باشد که شما بدون باز کردن کیف تمام هشدار ها و پیغام های خود را مشاهده و تحت نظر داشته باشید.

همراه پلاس به شما دارندگان گوشی HTC One ME Dot View این محصول زیبا و با دوام را پیشنهاد می دهد.

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

کیف هوشمند HTC One ME Dot View

کیف هوشمند HTC One ME Dot View

ویژگی های محصول

  1. با کیفیت
  2. با دوام
  3. زیبا و ظریف
  4. دارای پوشش ماتریسی
  5. سبک و کم وزن
0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*

محصولات مرتبط

کیف محافظ Nillkin-Sparkle برای گوشی HTC One ME کیفی بسیار زیبا و طراحی ساده می باشد که صفحه گوشی شما رو در برابر ضربه محافظت می کند.

9,000 تومان

  ویژگی های محصول عدم تغییر در وضوح تصویر کیفیت بسیار بالا محافظت کامل از صفحه نمایش

- ساخته شده از مواد با کیفیت PC - دارای یک پنجره کوچک برای انجام برخی امور بدون باز کردن در کیف - دارای برش ها دقیق در محل پورت ها ضروری، کلید ها و دوربین - پوشش تمام نقاط گوشی اعم از صفحه نمایش، لبه ها و قاب پشتی